Koncentrat Joy Day Chmiel

Składniki aktywne:

EKO przykwiatki chmielu
Wykazują działanie uspokajające i nasenne. W medycynie tradycyjnej zalecane są w zaburzeniach samopoczucia takich jak niepokój, stany lękowe oraz zaburzenia snu. Chmiel stosowany wraz z liściem melisy wykazują również działanie uspokajające. Ze względu na zawartość substancji gorzkich chmiel wzmaga wydzielanie soku żołądkowego, dlatego też zalecany jest w nerwicach żołądkowo-jelitowych i zaburzeniach trawiennych.

EKO kwiaty czarnego bzu
W medycynie ludowej herbatka i syrop z kwiatów bzu czarnego stosowane są przy chorobach przeziębieniowych. Znane jest również oczyszczające działanie tego surowca, kwiaty bzu zalecano też jako środek na bezsenność.

EKO kwiat i owoc głogu
Kwiat i owoc głogu działa nasercowo, rozkurczowo, obniża ciśnienie krwi, działa uspokajająco. Głóg może przynosić ulgę w bólach stawowych i kostnych, a także w nerwobólach. Głóg działa łagodnie i powoli, działanie to utrzymuje się przez długi czas i nie obserwuje się szkodliwych skutków ubocznych.

EKO melisa
Jest środkiem stosowanym od wieków w celu łagodzenia napięcia, drażliwości i niepokoju oraz dla ułatwienia zasypiania.

EKO kwiat lipy
Stosowany jest w chorobach przeziębieniowych, schorzeniach przewodu pokarmowego a także w oczyszczaniu organizmu. Kwiat lipy wzmacnia system nerwowy zmniejszając podatność na zdenerwowanie oraz ułatwia zasypianie.

EKO ziele skrzypu
Skrzyp opóźnia proces starzenia się. Związki czynne zawarte w roślinie poprawiają także stan włosów i paznokci oraz są ważne w procesach odpornościowych. Ziele skrzypu jest szczególnie cenne dla ludzi w wieku podeszłym i dla kobiet karmiących, gdyż poprawia mineralizację kości.

Wskazanie szczególne:

Oprócz oddziaływań naszego preparatu związanego z wpływem bakterii probiotycznych na organizm człowieka, koncentrat napoju probiotycznego CHMIEL polecamy szczególnie, ze względu na specyficzny skład ekstraktu ziołowego , przy nerwicach żołądkowo-jelitowych, dla wyciszenia stanów pobudzenia nerwowego i mającym problemy z zasypianiem oraz dla opóźnienia procesów starzenia się komórek.

WSTECZ