Koncentrat Joy Day Głóg

Składniki aktywne:

EKO kwiat i owoc głogu
Kwiat i owoc głogu działa nasercowo, rozkurczowo, obniża ciśnienie krwi, działa uspokajająco. Głóg może przynosić ulgę w bólach stawowych i kostnych, a także w nerwobólach. Głóg działa łagodnie i powoli, działanie to utrzymuje się przez długi czas i nie obserwuje się szkodliwych skutków ubocznych.

EKO melisa
Jest środkiem stosowanym od wieków w celu łagodzenia napięcia, drażliwości i niepokoju oraz dla ułatwienia zasypiania.

EKO dziurawiec zwyczajny
Ziele dziurawca wykazuje działania uspakajające, antydepresyjne, rozkurczające mięśnie gładkie przewodu pokarmowego, dróg żółciowych, naczyń krwionośnych oraz w mniejszym stopniu na drogi moczowe. Stosowany jest w stanach zapalnych przewodu pokarmowego i skurczowych dróg żółciowych oraz przewodu pokarmowego.

EKO kwiat lipy
Stosowany jest w chorobach przeziębieniowych, schorzeniach przewodu pokarmowego a także w oczyszczaniu organizmu. Kwiat lipy wzmacnia system nerwowy zmniejszając podatność na zdenerwowanie oraz ułatwia zasypianie.

EKO ziele skrzypu
Skrzyp opóźnia proces starzenia się. Związki czynne zawarte w roślinie poprawiają także stan włosów i paznokci oraz są ważne w procesach odpornościowych. Ziele skrzypu jest szczególnie cenne dla ludzi w wieku podeszłym i dla kobiet karmiących, gdyż poprawia mineralizację kości.

Wskazanie szczególne:

Oprócz oddziaływań naszego preparatu związanego z wpływem bakterii probiotycznych na organizm człowieka, koncentrat napoju probiotycznego GŁÓG polecamy szczególnie, ze względu na specyficzny skład ekstraktu ziołowego, osobom z chorobami serca, przy stanach zapalnych przewodu pokarmowego i skurczowych dróg żółciowych, osobom potrzebujących
wsparcia w neutralizacji objawów depresji oraz dla opóźnienia procesów starzenia się komórek.

WSTECZ