Koncentrat Joy Day Mięta

Składniki aktywne:

EKO liść mięty
Mięta znana była jako lek już w starożytnej medycynie chińskiej, ale również w starożytnej Grecji i Rzymie. Ma działanie przeciwskurczowe, uspokajające, przeciwwymiotne, dezynfekcyjne, przeciwbólowe. Pobudza wydzielanie soków trawiennych, działa przeciwfermentacyjnie, wiatropędnie.

EKO kwiaty czarnego bzu
W medycynie ludowej herbatka i syrop z kwiatów bzu czarnego stosowane są przy chorobach przeziębieniowych. Znane jest również oczyszczające działanie tego surowca, kwiaty bzu zalecano też jako środek na bezsenność.

EKO kwiat i owoc głogu
Kwiat i owoc głogu działa nasercowo, rozkurczowo, obniża ciśnienie krwi, działa uspokajająco. Głóg może przynosić ulgę w bólach stawowych i kostnych, a także w nerwobólach. Głóg działa łagodnie i powoli, działanie to utrzymuje się przez długi czas i nie obserwuje się szkodliwych skutków ubocznych.

EKO melisa
Jest środkiem stosowanym od wieków w celu łagodzenia napięcia, drażliwości i niepokoju oraz dla ułatwienia zasypiania.

EKO kwiat lipy
Stosowany jest w chorobach przeziębieniowych, schorzeniach przewodu pokarmowego a także w oczyszczaniu organizmu. Kwiat lipy wzmacnia system nerwowy zmniejszając podatność na zdenerwowanie oraz wspomaga zasypianie.

EKO ziele skrzypu
Skrzyp opóźnia proces starzenia się. Związki czynne zawarte w roślinie poprawiają także stan włosów i paznokci oraz są ważne w procesach odpornościowych. Ziele skrzypu jest szczególnie cenne dla ludzi w wieku podeszłym i dla kobiet karmiących, gdyż poprawia mineralizację kości.

Wskazanie szczególne:

Oprócz oddziaływań naszego preparatu związanych z wpływem bakterii probiotycznych na organizm człowieka, koncentrat napoju probiotycznego MIĘTA polecamy szczególnie ze względu na specyficzny skład ekstraktu ziołowego przy zaburzeniach czynności przewodu pokarmowego, odbijaniu się, nudnościach, zgadze, wzdęciach, braku łaknienia, nadkwaśności żołądka oraz dla opóźnienia procesów starzenia się komórek.

WSTECZ